palielināt tekstu samazināt tekstu Lapa darbojas ar projam.lv atbalstu   
Adrese: Miera 33, Rīga, LV-1001; e - pasts: triskrasas@triskrasas.lv, mob. tālrunis: 29357561 (darba laikā)
Drukāt e-pasta adrese
Uz semināriem un kursiem jāpiesakās interneta mājas lapā www.triskrasas.lv. Pasākumu kalendārā jāizvēlas seminārs (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta, ziņas par maksātāju (iestādes nosaukums vai personas vārds un uzvārds; reģistrācijas numurs vai personas kods; pasta adrese; bankas konta numurs). Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar.

 

Ja pašvaldība daļēji apmaksā jūsu dalību kursos, lūdzam sazināties ar mums - izrakstīsim divus rēķinus, sadalot kopējo summu.

 

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.

1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta seminārā ir rezervēta un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.
2. Lūdzam rēķinu apmaksāt pirms semināra. Maksājuma uzdevumā jānorāda rēķina numurs.
3. Ja uz semināru esat pieteicies, bet nevarat ierasties, lūdzam to paziņot, atsūtot ziņu uz e-pastu This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it vai pa tālruni 29357561 cik iespējams, savlaicīgi. Tādā gadījumā maksu varēsiet saņemt atpakaļ vai izmantot kā iemaksu dalībai citā seminārā. Par neierašanos jāpaziņo arī tad, ja dalības maksa nav samaksāta.
4. Jūsu rezervētajā un apmaksātajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu, kā viņu sauc). 

5. Ja vēlaties, lai izņēmuma situācijā seminārā kopā ar jums piedalās arī jūsu bērns (līdz 12 gadu vecumam), lūdzam rezervēt divas vietas - tādā gadījumā par otru vietu jāmaksā 50% no dalības maksas.

 

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRĪS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām draugiem.lv, facebook.com un twitter.com.

 
© Trīs krāsas, Stohotel, Joomla!