palielināt tekstu samazināt tekstu Lapa darbojas ar projam.lv atbalstu   
Adrese: Miera 33, Rīga, LV-1001; e - pasts: triskrasas@triskrasas.lv, mob. tālrunis: 29357561 (darba laikā)
Drukāt e-pasta adrese
Pieredze plenēros

Mācību materiāli nodarbībām plenērā tapuši, meklējot jaunas mācīšanās formas Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS rīkotajos plenēros Liepājā 2008. gadā un Bolderājā 2009. gadā. Šie plenēri tika īstenoti kā mākslinieku un, vienlaikus, pedagogu laboratorija plenēra uzdevumu izstrādei. Mācību materiālos varēsiet iepazīties ar atšķirīgu mākslinieku plenēra uzdevumiem, plenēra dalībnieku darbiem un atziņām.

 

Stāsti par mākslas mācīšanos

No 2007. līdz 2009. gadam veidots interviju ar mākslas skolotājiem (un ar vienu skolnieci) krājums. Stāstos var atrast gan pārdomas par mākslas mācīšanās jēgu, gan konkrētus metodiskus ieteikumus un idejas mācību nodarbībām un pašmācībai.

 

"Mākslas klase"

Mākslas klasē varat iepazīties ar mākslinieku Jūlija Straumes, Johana Valtera un Niklāva Strunkes daiļradi. Idejas autores: Ilze Kupča un Ilze Vītola; sadarbības partneri: Latvijas Valsts arhīvs un Latvijas Nacionālais mākslas muzejs; tehniskais nodrošinājums: Stohotel; finansiāls atbalsts: Valsts Kultūrkapitāla fonds; 2007., 2009.

 

Virtuālais muzejs
Interaktīva spēle "Virtuālais muzejs" aicina pastaigā pa iedomāta muzeja zālēm, pārvietojoties laikā un telpā. Spēle piedāvā iepazīties un veidot savu interpretāciju par mākslinieku Andra Brežes, Ginta Gabrāna, Sarmītes Māliņas, Oļega Tillberga, Solveigas Vasiļjevas, Aijas Zariņas darbiem.

 

“Rotko - 100”
Spēles mērķis ir rosināt skatītāju izprast Rotko abstraktās glezniecības būtību. Spēlē izmantotas Marka Rotko gleznu reprodukcijas, viņa izteikumi par glezniecību, biogrāfijas fakti, Bēthovena mūzika, kuru klausījies Rotko. Skatītājam tiek piedāvāta iespēja spēlēties, izmantojot Rotko glezniecības tēlus un nesteidzīgo ritmu.

 

login

 
© Trīs krāsas, Stohotel, Joomla!