palielināt tekstu samazināt tekstu Lapa darbojas ar projam.lv atbalstu   
Adrese: Miera 33, Rīga, LV-1001; e - pasts: triskrasas@triskrasas.lv, mob. tālrunis: 29357561 (darba laikā)
Drukāt e-pasta adrese
  • Projekts „Kontrastainā Atgāzene” (no 2013.gada septembra līdz  2014.gada decembrim). Projekta mērķis ir, iesaistot trīs Atgāzenes apkaimes Rīgā mācību iestāžu skolēnus un studentus, kā arī apkaimes iedzīvotājus kopīgās mākslas un pētniecības aktivitātēs, veicināt vietas kultūrvēsturisko izpēti un popularizēšanu, sekmēt jaunu radošu sadarbības kontaktu rašanos starp apkaimē esošām institūcijām un iedzīvotajiem, iedzīvotāju atbildību par publisko vidi. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolu, Rīgas Centrālās bibliotēkas struktūrvienību filiālbibliotēku "Zemgale", Rīgas Igauņu pamatskolu un Biznesa augstskolu Turība. Projektu finansiāli atbalsta Nodibinājums „Rīga 2014”.

  • „Mākslas un pētnieciskais izglītības projekts jauniešiem” (Educational Project of Art and Research for Young People) ir uzsākts 2013. gada oktobrī un ilgs līdz 2014. gada novembrim. Tā mērķis ir iesaistīt dažādu sabiedrības grupu jauniešus, tostarp, invalīdus izglītojošās laikmetīgās mākslas un citu disciplīnu kopsakarību izpētē balstītās un sociāli iekļaujošās mākslas nodarbībās, veicinot viņu sociālo integrāciju, interesi un motivāciju, radošumu, sociālo atbildību un māksliniecisko iniciatīvu. Projekta laikā tiks izstrādāts un testēts inovatīvs mākslas nodarbību modelis, kā arī izveidoti mācību materiāli un interešu izglītības programma. Projektu īsteno Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS sadarbībā ar nevalstisko organizāciju Sally Stuudio (Tallina, Igaunija). Projekts tiek īstenots Eiropas Ekonomikas Zonas Finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO Fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

  • Projekts "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" (Local Artists for Regional Development) īstenots laikā no 2011. līdz 2013. gadam ar mērķi iesaistīt Cēsu un Tartu māksliniekus vietējās sabiedriskās dzīves attīstībā, sniedzot iespējas māksliniekiem gūt nepieciešamās prasmes un zināšanas, lai pilnveidotu savu karjeru. Projektu īstenoja pašvaldības aģentūra Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Mākslas izglītības centru TRĪS KRĀSAS un Tartu Radošās industrijas centru . Projekts iekļāvās  Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros , projektu daļēji finansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

  • Radošās darbnīcas skolēniem Starptautiskās Tēlniecības kvadriennāles RĪGA 2012  “Integrācijas anatomija” ietvaros Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā 2012. gada novembrī. Projekts īstenots sadarbībā ar Mākslas menedžmenta un informācijas centru un Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem.

 

  • Projekts "Sagatavošanās veiksmīgai karjerai - semināri un radošās darbnīcas mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņiem" tiek īstenots 2011. gada oktobrī un  novembrī. Semināros un radošajās darbnīcās mākslinieki un radošo jomu profesionāļi māca topošajiem māksliniekiem no Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas un Rīgas Doma kora skolas dažādas karjeras izveidē noderīgas zināšanas un prasmes kā praktiski īstenot savas idejas - sākt uzņēmējdarbību, uzrakstīt projektu, piesaistīt sponsorus u.c. Projektu finansē Valsts Izglītības attīstības aģentūra .

 

  • Projekts ITEMS (Innovative Teaching for European Museum Strategies) - 2010.-2012. gads - projekts muzeju izglītības iespēju apzināšanai mākslas izglītībā. Projektu īsteno ANISA (National association of Art History Teachers, Itālija), sadarbības partneri - Eccom Centro Europeo per l'Organizzazione e il Management culturale (Itālija), Moholy-Nagy University of Art and Design (Ungārija), Associacao de Professores de Expressao e Comunicacao Visual (Portugāle), Universite du Luxembourg, Institut national d'histoire de l'art (Francija) un Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS. Projektu finansē ES programma Leonardo da Vinci.
          http://www.anisa.it/items.htm  
 
  • Par 2008. un 2009. gada vasarās notikušajiem TRĪS KRĀSU plenēriem izveidoti mācību materiāli "Plenērs", tie publicēti šeit . Publikācijās atspoguļotas jaunas mācīšanās formas, kas tika īstenotas Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS plenēros Liepājā 2008. gadā un Bolderājā 2009. gadā. Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

 

Projektu arhīvs

 
© Trīs krāsas, Stohotel, Joomla!