Pēdējais ķēniņš

Grāmata par V. Irbes zīmējumu “Vakars”
Piegāde uz:Latvia
Cena 8,00 €
Atlaide:
Apraksts Teksta autore: Luīze Pastore
Ilustrācijas: Elīna Brasliņa

Izdevējs: Neputns, 2016, ISBN 9789934565007. Izdevums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Dinas un Jāņa Zuzānu atbalstu.

Vai mākslas darbi var atdzīvoties? Kādus noslēpumus slēpj mākslas darbi? Grāmatu sērijā „Mākslas detektīvi” mākslai pa pēdām dodas mazie detektīvi Teo, Poga un takšelis Komats, kas izmeklē ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Piektā sērijas grāmata “Pēdējais ķēniņš” stāsta par leģendāro mākslinieku Voldemāru Irbi jeb Irbīti. Ziemassvētku priekšvakarā Teo uz ielas atrod slepenu melnu dienasgrāmatu, kurā vēstīts par Rīgas pēdējo ķēniņu - brīnumainu vīru, kurš spējis ziemas salā staigāt basām kājām, dāvājis aklajiem spēju redzēt, ubagu bērniem uzzīmējis sauli debesīs un veicis citus brīnumus. Taču rīdzinieki brīnumiem netic - brīnumdaris tiek izsmiets, viņa labie darbi nozagti un pats atstāts bez naudas un azaida. Mākslas detektīvu komanda - Teo, Poga un Komats - dodas glābt pēdējo Rīgas ķēniņu, un viņiem jāatrisina vēl viens uzdevums - jāatrod kāda maziņa MiniPū.

Izdevums noderēs bērniem un viņu vecākiem latviešu vizuālās mākslas vēstures iepazīšanai, kā arī mākslas skolotājiem ierosmei mākslas nodarbībām.

Grāmata (formāts 21,5 x 20 cm, 60 lpp.), mīkstie vāki, cena 8 EUR.