2020. gada 11. septembris - 10. oktobris - Beatrises Helpejas foto izstāde "Laikā".

2019. gada 8. oktobris - 9. novembris - Dagnes Ventiņas gleznu izstāde "Es ieeju ainavā".

2019. gada 28. maijs - 15. jūnijs - TRĪS KRĀSU audzēkņa Ernesta Giniborga veidota izstāde "Zaļais caurums". Izstādītē aplūkojamos fantāzijas tēlus Ernests zīmējis, projektējis, būvējis visa mācību gada garumā.

2019. gada 3. - 30. aprīlis - Daces Dravenieces personālizstāde "Muhamors pirms Muhamora". "Izstāde stāsta, kāda ir mana pasaules uztvere un mana būtība, – tajā ir daudz humora, vēlmes pēc rotaļīguma, viegluma, ātruma, spoža efekta. Šis ir Muhamora patiesais es. Man patīk keramika un ļoti patīk tieši amata prasme – virpošana”, stāsta autore.

2019. gada 26. februāris - 2. marts - TRĪS KRĀSU audzēkņu kopīgi radīta izstāde "Pavasara atsperes".

2018. gada 14. decembris - 2019. gada 19. janvāris - tekstilmākslinieces Kristīnes Krastiņas-Indānes izstāde - pētījums "Zemes sega".

2018. gada 1. - 6. decembris - ekspresizstāde "Peldēšanās". Izstādē skatāma Sandras Strēles glezna "Melanholija" un TRĪS KRĀSU audzēkņu darbi par dažādām peldēšanās iespējām - domās, sapņos, ezerā vai baseinā. Vai ziemā "peldēt" slidotavā.

2018. gada 18. oktobris - 17. novembris - gleznotājas Sandras Strēles izstāde "MELANHOLIJA III". Izstādē skatāmas Sandras Strēles jaunākās gleznas un telpiski objekti no sērijas ”MELANHOLIJA”, kuros māksliniece meklē peldēšanās attēlošanas veidus, katru no tiem pārnesot atšķirīgā vidē un apstākļos, kas var šķist piemēroti, ērti un baudāmi vai, tieši pretēji, neiedomājami un neloģiski.

2018. gada 8. septembra vakarā - TRĪS KRĀSU audzēkņu kopīgi radīta izstāde "Kontrastu telpa" Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" ietvaros.

2018. gada 23. marts - 20. aprīlis - Martas Ģibietes stikla mākslas izstāde "Idejas pa ceļam". "Daudzi mani stikla darbi ir par ceļotājiem - gan laikā, gan telpā un kosmosā, tapušas vairākas izstādes par šo tēmu. Pa ceļam uz šīm izstādēm ir sakrājušās piezīmes, idejas un skices, kas tagad atveidotas stiklā. Izstādē rādu neliela formāta telpiskus stikla darbus, testēju idejas jaunās un pārbaudītās konstrukcijās. Izstāde "Idejas pa ceļam" ir par ideju ķeršanu un piezīmēšanu, un kas no tā beigās iznāk", stāsta Marta Ģibiete. Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

2018. gada 13. februāris - 3. marts - TRĪS KRĀSU audzēkņu kopīgi radīta mākslas izstāde "Šausmīgs gadījums". Izstādes stāsts vēsta par kāda nozieguma izmeklēšanu.

2017. gada 20. decembris - 2018. gada 20. janvāris - Elīnas Brasliņas zīmējumu izstāde "Svešinieks un Ķēniņš". Izstādē skatāmas ilustrācijas no izdevniecības “Neputns” izdevumu sērijas “Mākslas detektīvi” grāmatām “Svešinieka atnākšana” un “Pēdējais ķēniņš”.

2017. gada septembris - izstāde “Punduri, milži un miglāji” plašākai publikai piedāvā laikmetīgās vizuālās mākslas pieredzi - mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts" Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS norisinās laikmetīgās mākslas izstāde, kuras autori ir bērni un jaunieši, kas mācās TRĪS KRĀSĀS. Atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

2017. gada aprīlī un maijā bija apskatāma audzēkņu zīmējumu izstāde "Sarkanie krēsli". Izstādē eksponēti jauno autoru vingrinājumi dažādās tehnikās, attēlojot mākslas izglītības centra interjera spilgtākos elementus – sarkanos krēslus. Zīmēšana no dabas - ikdienā satopamu lietu attēlošana - ir nozīmīgs veids, kā apgūt mākslas pamatus. Bērniem piemīt dabiska spēja novēroto papildināt ar iztēloto, tāpēc izstādes varonis – sarkanais krēsls - ieguvis raksturu un dažādas izteiksmes.2016. gada decembrī - izstāde "Mierielas skati".  Darbu autori ir bērni un jaunieši, kuri mācās Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS. Izstādē eksponēti jauno autoru vizuāli vērojumi par Miera ielu Rīgā, attēlojot cilvēkus, ēkas, 11. tramvaju un eksperimentējot ar dažādām mākslas tehnikām.  Arī vēstures fakti, stāsti par notikumiem Miera ielā palīdzējuši atrast idejas izstādē redzamajiem darbiem. Miera iela ir arhitektoniski krāšņa - nelielā posmā no Brīvības ielas līdz Tallinas ielai, ko pētījuši jaunie autori, sastopami 20. gadsimta arhitektūras visdažādākie paraugi,  tikpat nozīmīga ir dizaina klātbūtne Miera ielā - izkārtnēs, skatlogos, kafejnīcu interjeros, veikaliņos. Izstādes norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments projekta “Pētam Miera ielu” ietvaros.

2016.g. 10. septembra vakarā - laikmetīgās kultūras foruma "Baltā nakts" ietvaros - laikmetīgās mākslas projekts „Māksla kastēs”, kurā satikās kino un vizuālā māksla. Izstādē bija skatāmi jauno autoru – bērnu un jauniešu, kuri mākslu apgūst Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS – statiskas un kinētiskas instalācijas un objekti. Mākslas kastes bija iespējams iekustināt, izgaismot un atdzīvināt tajās mītošos notikumus un pārsteigumus, kā arī noskatīties Starptautiskā filmu festivāla 2AnnasIFF sagatavoto īsfilmu programmu. Izstāde bija apskatāma līdz 24. septembrim. Filmu seansi tikai 10. septembra vakarā. Projektu atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

"Mana Latvija" - Mierielas Vasarsvētku gleznošanas darbnīcas dalībnieku kopdarbs - Edgara Iltnera 1982. gadā radītās gleznas "Mana Latvija" vizuāls pētījums 120 daļās. Gleznojuma izmērs 4 x 2.80 metri. 2016. gada maijs - jūnijs. Atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonda programma "Nāc un dari! Tu vari!"."Momentuzņēmuma reducēšana" - Envijas Mednes vadītās darbnīcas un noskaņai piederīgu gleznojumu izstāde - 14.-28.05.2016. Darbu autori - Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS audzēkņi. Atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonda programma "Nāc un dari! Tu vari!"."Ikdiena - iemesls, lai gleznotu" - Dagnes Ventiņas gleznu izstāde - 28.01.-27.02.2016. Izstādē kopā ar Dagnes gleznām eksponēti arī viņas vadītās gleznošanas darbnīcas dalībnieku darbi. Atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonda programma "Nāc un dari! Tu vari!".Izstāde "VAU!" - 20.10. - 07.11.2015. Dažādās tehnikās radītie darbi atklāj tikai šķietami vieglprātīgā un vienkāršā "VAU!" daudzkrāsaino dabu. Darbu autori, izstādes kuratori un iekārtotāji ir bērni, kuri apmeklē mākslas nodarbības TRĪS KRĀSĀS.Izstāde "Virsskati, kartes un ceļi" - 2015. gada februāris - marts.