„Cilvēks, kas ieiet istabā”

Atklātne ar uzdevumu Strunkes gleznas pētīšanai
Piegāde uz:Latvia
Cena 0,10 €
Atlaide:
Apraksts

Atklātne ar uzdevumu „Cilvēks, kas ieiet istabā”. Savieno punktus ar līniju – radi savu gleznas versiju!

Izdevējs un idejas autors: biedrība Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS, 2012

Uz kartiņas ir Niklāva Strunkes 1927. gadā kubisma stilā radītās gleznas „Cilvēks, kas ieiet istabā” attēls, kurā „izdzēsta” lielākā daļa detaļu, atstājot tikai galveno kompozīcijas uzbūvi un norādes (punktus) par tēlu izvietojumu.

Kartiņas otrā pusē ir klasiskai pastkartei raksturīga kompozīcija – laukumi tekstam, saņēmēja adresei un pastmarkai, kā arī neliels N.Strunkes gleznas „Cilvēks, kas ieiet istabā” attēls. Tam līdzās ir informācija par Strunkes gleznu un uzdevuma teksts – „Savieno punktus ar līniju – radi savu gleznas „Cilvēks, kas ieiet istabā” versiju!” Kartiņas izmērs ir 15x19.4 cm, tās abas puses ir krāsainas. Uz tās ieteicams rakstīt un zīmēt ar krāsu zīmuļiem vai flomāsteriem.

Kartiņa ar uzdevumu domāta bērniem un skolēniem Niklāva Strunkes gleznas „Cilvēks, kas ieiet istabā” iepazīšanai un radošai interpretēšanai, kā arī jebkuram latviešu modernisma glezniecības mīļotājam kā ierosme apskatīt gleznas oriģinālu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Šis izdevums ir tapis kā papildinājums mācību resursam „Mākslas klase”, kas pieejams internetā un kura viena sadaļa veltīta Niklāva Strunkes glezniecības iepazīšanai – www.triskrasas.lv/strunke