Iepirkuma grozs

 x 

Tukšs

Pētam arhitektūru un dizainu Miera ielā!

Aktīva ekskursija un dizaina darbnīca skolēnu grupām (1. - 12. klasei)

Miera iela  ir viena no Rīgas ielām, kas ir arhitektoniski krāšņa - nelielā  posmā  no Brīvības ielas  līdz Tallinas ielai sastopami 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma arhitektūras visdažādākie paraugi, nozīmīga ir mūsdienīga dizaina klātbūtne Miera ielā - izkārtnēs, skatlogos, interjeros. Miera un Tallinas ielu stūrī tapis pavisam jauns un ļoti interesants radošais kvartāls.

Nodarbības ievaddaļā skolēni iegūs jaunas zināšanas par arhitektūru, dizainu, tam sekos radoši uzdevumi, lai pētītu Miera ielas ēkas, detaļas un atmosfēru, bet pasākuma noslēgumā – diskusijas par “atklājumiem” un radošo darbu izstāde vai prezentēšana. Ieguvumi skolēniem – pilnveidotas zināšanas un izpratne par Rīgas pilsētvidi, aktivizētas pētīšanas prasmes, rosināta interese par arhitektūru un dizainu. Pēc pieteikuma saskaņošanas konsultējamies ar skolotāju un katrai skolēnu grupai izstādājam atšķirīgu nodarbības piedāvājumu.

Sākotnēji pētniecisko maršrutu izstrāde notikusi apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanas projekta "Pētam arhitektūru un dizainu Miera ielā!" ietvaros, ko atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Katru nodarbību izstrādājam atsevišķi, ņemot vērā skolēnu vecumu, skaitu, laikapstākļus, kā arī konkrētu specifiku, ja vien skolotājam ir interese sadarboties un noformulēt vēlamos nodarbības mērķus.

Norise: Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, Miera ielā 15/1, Rīgā un ārtelpā. Nodarbības ilgums 90 minūtes (no 1. novembra 120 minūtes). Līdzi jāņem rakstāmpiederumi - pildspalva vai zīmulis.

Dalības maksa sākot no 1. novembra: līdz 20 skolēnu lielai grupai 120 eiro; par katru nākamo skolēnu + 6 eiro. Skolotājiem, kuri pavada skolēnus, nav jāmaksā.

Ja interesē piedāvājums, lūgums sazināties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pa telefonu pieteikumus nepieņemam.